Tanévzáró ünnepély

A 2018/2019-es tanévzáró ünnepélyt június 24-én, 16 órakor tartjuk iskolánkban.
Mindenkit szeretettel várunk!

Anyák napja

Iskolánkban 2019.05.10-én, pénteken 14 órától tartjuk Anyák napi műsorunkat, melyre szeretettel várunk mindenkit!

Március 15

Márc. 15. ünnepségünket 2019.03.13-án tartjuk, 14 órától. Mindenkit szeretettel várunk!

Farsang

Idei farsangunkat február 15-én, pénteken, 13 órától tartjuk. A program a megszokott módon fog alakulni: lesz jelmezes felvonulás, játékos feladatok, tánc, tombolasorsolás.
A tombolajegy ára 200 Ft/db, ezeket iskolánk tanári szobájában tudják megvásárolni.
Tombolatárgyak gyűjtésében támogatták intézményünket:
- Euro Family
- Balaton Mozi
- Raabe Klett Kft.
- Bergmann Cukrászda
- Arácsi Cukrászda
- szülők

HEBE Kft Karácsonyra várva csapatverseny

HEBE és Böngész Karácsonyra várva című egyfordulós csapatversenyen Horváth Martin, Gál Márton, Kiss Dominik 8. osztályos tanulók 2. helyezést értek el.

A Kiskarácsony c. csapatversenyen alsó tagozatos diákjaink vettek részt, akik szintén oklevelet kaptak sikeres munkájukért.

Félév zárás

A 2018/2019-es tanév január 25-én ér véget. A bizonyítványok ezek után kerülnek kiosztásra!

Úszás

Ebben a tanévben tanulóink 5 alkalommal vesznek részt úszás oktatáson.
Az alábbi időpontokban:
-január 17,24,31,
- február 7, 21
Ezeken a napokon kérjük biztosítsanak gyermeküknek úszófelszerelést!

Karácsony

2018.december 20-án, csütörtökön 14 órától tartjuk karácsonyi műsorunkat, karácsonyi vásárunkat iskolánkban. Mindenkit szeretettel várunk!

_______________________________________________________________________________________________________--

Projekt

A 2018/2019-es tanévben is projekt oktatás folyik iskolánkban. Szeptember - október hónapban a témánk az egészséges életmód. Ennek a témának a körüljárását különböző tanórák segítik, pl. testnevelés, erkölcstan, informatika, technika, rajz, magyar irodalom/ nyelvtan.

__________________________________________________________________________________________________________________

Szülői értekezlet

Tisztelt Szülők!
7-8. osztályban szülői értekezletetet tart Hajdúné Babos Katalin 2018.09.10-én, 16 órától.

2-3-4. osztályban szülői értekezletet tart Szalainé Tóth Éva 2018.09.12-én, 16 órától.

Tanévnyitó ünnepély

A 2018-2019-es tanév Tanévnyitó ünnepsége 2018. szeptember 3-án, 8 órakor kezdődik!
Kérjük, hogy hozzák magukkal a bizonyítványokat és a kért tanszereket!

Olvass tovább: https://fekete-istvan-iskola.webnode.hu/