Egészség Nap

Fontosnak tartjuk tanulóink egészséges életmódra nevelését.Minden évben megrendezzük számukra az Egészség Napot. Ebben a tanévben a következő programok álltak a gyerekek rendelkezésére.
1-2.órában zöldség és gyümölcs szobrászattal ismerkedtek meg Nyitrai Orsolya vezetésével.
Dr. Gelencsér Katalin fogorvos a fogápolás fontosságára hívta fel a diákok figyelmét.
Németh Ágnes kozmetikus a helyes arcápolásról beszélt a gyerekeknek.
Tóbi Andrea természetgyógyász előadása több témakört ölelt fel,pl: hányszor étkezzünk naponta, ételpiramis, egészséges tápálálkozás formái, a szavak hatása a vízre - Dr Masaru Emoto kutatása alapján, a mozgás szükségessége az egészséges állapot javításához, az egészséges gyerek életmódjának 10 pontja.
Délután Kozma Zsuzsanna zenepedagógus - fitnessz edző egy órában zenés sportfoglalkozást tartott a gyerekeknek.